dzisiaj: 32, wczoraj: 107
ogółem: 3 688 575

Okazałe zwycięstwo

• autor: Admin, 2011-03-12 17:44

Nadzieja Bytom odniosła pierwsze zwycięstwo podczas zimowych przygotowań. Wygrana o tyle ważna, że odniesiona z ligowym rywalem. Nasz zespół pomimo bardzo poważnych problemów kadrowych wygrał 5:2. Bramki strzelali: Tomasz Krawczyk x2, Daniel Kukuła x2 i Kamil Sędzicki. Krótka relacja z meczu już jest!

W pierwszej odsłonie nie byliśmy świadkami dobrego widowiska. Gospodarze strzelili jedną bramkę po błędzie defensywy, a w naszym zespole dwóch dogodnych okazji nie wykorzystali Kukuła i Krawczyk.

Po przerwie nasz zespół wyszedł na boisko w trochę innym ustawieniu i szybko widzieliśmy efekty. W 60. minucie Jakub Jeżycki dograł do Krawczyka, a ten nie zmarnował tym razem okazji. Na prowadzenie Nadzieja wyszła za sprawą Daniela Kukuły, który znów został obsłużony przez Jeżyckiego i będąc sam na sam z bramkarze wpakował futbolówkę do siatki.

W 77. minucie było już 3:1 dla przyjezdnych. Tym razem w roli asystenta wystąpił Krawczyk, a egzekutorem był Kukuła, który z około 35. metrów pokonał golkipera Orła. Minęły cztery minuty, a z trafienia cieszył się Kamil Sędzicki. Nasz młody zawodnik popisał się efektownym lobem z pola karnego i podwyższył prowadzenie.

Orzeł był w stanie odpowiedzieć jednym trafieniem. W 83. minucie gracz gospodarzy popisał się ładnym trafieniem z rzutu wolnego. Na koniec spotkania Tomasz Krawczyk ustalił wynik spotkania lobując bramkarza z Bobrownik.

Nasz zespół ostatnio spisuje się coraz lepiej. Po serii porażek przyszedł czas na remis z Naprzodem Lipiny, a teraz zwycięstwo z Orłem Bobrowniki. Jest ono o tyle ważne, że pokonaliśmy rywala ligowego i to w bardzo uszczuplonym składzie.

Orzeł Bobrowniki - Nadzieja Bytom 2:5 (1:0)
?? 26', ?? 83' - Krawczyk 60', 86', Kukuła 76', 77', Sędzicki 81'

Nadzieja: Kruzel - Wójcik, Barański, Kandziora - Zawadzki (Zagozda), Krawczyk, Jeżycki, Napieraj, Sędzicki - Kukuła, Zagozda (Bryś).