statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing: Zwycięstwo na przełamanie

• autor: Admin, 2010-03-11 00:21
W środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytomiu nasz zespół rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Niebiesko-czerwoni ograli 4:3 Kłodnicę Gliwice. Więcej w rozwinięciu...
Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu naszych zawodników. Rywale nie mieli za wiele okazji na rozwinięcie skrzydeł, a w ofensywie można było zobaczyć kilka składnych i ładnych dla oka akcji. Pierwszego gola strzelił Tomasz Pękacz bezpośrednio z rzutu rożnego. Wprawdzie futbolówkę wbił do własnej siatki zawodnik rywali, ale piłka i tak zmierzała w światło bramki.

Kilka chwil później gliwiczanie wykorzystali nieporozumieniem w szykach obronnych Nadziei i doprowadzili do remisu. W zasadzie była to jedyna, ale jakże skuteczna okazja gości. Całe szczęście kolejne dwa gole dołożyli Krzysztof Zagórski i ponownie Pękacz.

Gra znacznie wyrównała się po przerwie. Trener Tomasz Krawczyk dokonał kilku zmian, co starali się wykorzystać przyjezdni. Na kilka minut przed końcem zdołali nawet doprowadzić do remisu, ale pierwsze tegoroczne zwycięstwo zapewnił nam sam trener, który wykorzystał podanie od Krzysztofa Zagórskiego.

Kolejny mecz kontrolny już w sobotę, a naszym rywalem będą Czarni Sucha Góra. Mecz rozegramy w roli gości na obiekcie rywala.

Nadzieja Bytom - Kłodnica Gliwice 4:3
Gole dla Nadziei: Pękacz x2, K. Zagórski, Krawczyk.

Nadzieja: Czykiel - Radoła, Mazurkiewicz, Dzido, Klyszcz - Kudyba, K. Zagórski, Krawczyk, Majchrzak - Pękacz, zawodnik testowany.

Ponadto grali: Jakubiak, Zawadzki, Ciemięga, Gierczycki, Ploch, Cygon, Żabiński, Bryś.