Nasz trener w finale plebiscytu!

• autor: Admin, 2009-12-13 15:07
Przed tygodniem zakończyła się pierwsza część plebiscytu na najlepszego trenera rundy jesiennej, który organizowany jest przez serwis BytomskaPilka.pl. Nasz trener Tomasz Krawczyk awansował do finału z pierwszego miejsca gromadząc 108 głosów (drugi Rafał Górak otrzymał 83 głosy). Zapytaliśmy naszego szkoleniowca o odczucia związane z awansem do wielkiego finału.
Jestem bardzo mile zaskoczony awansem do finału. Nie spodziewałem się, że otrzymam aż tyle głosów. Liczyłem, że jak będę miał około trzydziestu to będzie dobrze. Moje szanse w finale oceniłbym na jakieś 5 góra 6% z prostej przyczyny - nie osiągnąłem aż tak dużo, jak inni trenerzy. Może na poziomie B-klasy jakoś się wyróżniam, ale w porównaniu z trenerem Rafałem Górakiem, to tak, jakby postawić obok siebie Syrenkę i Mercedesa .

Moim faworytem jest oczywiście trener radzionkowskiego Ruchu, gdyż pracuje już tam kilka sezonów i widać po wynikach, że jego warsztat jest dobry, a drużyna regularnie odnosi sukcesy.

Takie plebiscyty to fajna zabawa, ale powinno się to inaczej odbywać mianowicie wyłonić trenera z poszczególnych lig i ewentualnie wtedy spróbować postawić ich w jednym szeregu,  ale ogólnie pomysł fajny i ciekawy. Zapraszam wszystkich do głosowania na swoich faworytów, a ja bardzo dziękuje wszystkim za oddanie głosów na mnie, dzięki czemu awansowałem do finału.

21 grudnia rozpocznie się wielki finał, w którym będzie można oddawać głosy na najlepszego trenera rundy jesiennej w bytomskim podokręgu. My już dziś zachęcamy do oddawania swoich głosów na naszego trenera.