dzisiaj: 172, wczoraj: 88
ogółem: 3 685 310

Kadra na mecz z OLIMPIĄ Boruszowice

• autor: Tomek76, 2009-08-25 00:04
Po poniedziałkowym treningu sztab szkoleniowy wyznaczył grupę zawodników, która będzie walczyła w kolejnym meczu. Tym razem naszym rywalem będzie Olimpia Boruszowice, z którą w zeszłym sezonie wygraliśmy na wyjeździe 2:1. Tym razem zapowiada się równie trudne spotkanie. Boisko w Boruszowicach nie należy do najprzyjemniejszych, a nasz rywal dodatkowo zremisował ostatnio u siebie 4:4 z KS Bytom Karb. Początek spotkania o godzinie 17:30.

UWAGA! Informujemy, że zawodnicy, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej mają obowiązek przyjść na środowy trening o godzinie 20:30!

Zbiórkę wyznaczono na godzinę 16:00 koło stadionu Polonii Bytom. Lista zawodników powołanych na mecz :

Zagórski Mirosław , Pękacz Marcin , Mrosek Grzegorz , Kudyba Łukasz , Olszewski Krzysztof , Zagórski Krzysztof , Praski Łukasz , Pękacz Tomasz , Rabanda Krzysztof , Majchrzak Martin , Sakałus Arkadiusz , Ciemięga Damian , Domisiewicz Maciej , Komisarczyk Paweł , Czykiel Robert , Klyszcz Sebastian , Dzido Adam , Gołębiowski Damian ,

Przypomiamy o zabraniu dowodów osobistych !!!!

OBECNOŚĆ  OBOWIĄZKOWA !!!!

• Komentarzy [13]
  • czytano: [889]

autor: Tomek76 2009-08-25 00:29:18

Profil Tomek76 w Futbolowo Przypominam jak ktoś ma samochód to niech podjedzie pod stadion !!!

autor: ~Rozbarczan 2009-08-25 00:40:13

avatar     Powodzenia ! Pozdro z Rozbarku

autor: ~anonim 2009-08-25 01:51:48

avatar Dzięki i wz

autor: Arek99 2009-08-25 11:25:18

Profil Arek99 w Futbolowo

NO CIEKAWE CZY NASZ MURINNIO DA MI SZANSE NA 20 MINUT GRY A NIE JAK OSTATNIO NA 3 :):):):)

autor: ~KB 2009-08-25 13:00:06

avatar

Cholera, ja bym jechał autem, ale grat mi zdycha i na razie to za daleka podróż. Szkoda, fajnie tam było w listopadzie :) Powodzenia chłopaki! Powtóżcie tamten wynik (conajmniej)

autor: ~domi$ 2009-08-26 10:46:12

avatar plan na dzisiaj jest następujący :D 3 oczka, wino, dzi*** i co ino :P jedziemy panowie :D

autor: Arek99 2009-08-26 11:31:41

Profil Arek99 w Futbolowo Domisiek ale pod warunkiem że dz******** ty stawiasz ja załatwiam wino i 3 oczka :):):):):):):):)

autor: ~Damiano 2009-08-26 14:55:13

avatar Dla wybranych :D

autor: ~tomecki18-iskralasowice 2009-08-26 15:40:37

avatar Chłopaki powodzenia z Boruszowcem, mam nadzieje ze ich gładko pokonacie.

autor: ~KB 2009-08-26 22:54:37

avatar Ech............ Szkoda tego meczu.... Niesprawiedliwa porazka. Pierwsza połowa - Boruszowice nie istniały! Tyle okazji....... wielki żal!  Druga połowa - kilkanaście minut "przespanych" i pada bramka, potem mecz wyrównany, ale presja krzykliwych gospodarzy na sędziach i kilka "dziwnych" decyzji..... No cóż, tak się zdarza. Wygrała Olimpia, więc gratulacje. Nasi owszem: popełniali błędy, i to olbrzymie momentami,  niewykorzystywali "setek". Ale generalnie można powiedzieć, że wyraźnie tworzy się bardzo dobra drużyna, posiadająca cechy tej, jaka miała być z założenia: walcząca do końca, ambitna, rozwijająca się taktycznie, a przede wszystkim stanowiąca zlepek ludzi mających świadomość tego co robią i po co to robią. I chcą robić to jak najlepiej. Jak widać nie zawsze wychodzi najlepiej, ale takie porażki są właśnie po to, by wyciągać z nich wnioski. A jestem pewien, że mając za przewodników takie osoby jak Tomek, Pęki i Wojtek Garbaciak te wnioski będą wyciągnięte szybko i jeszcze korzystniej odbije się to na klubie i wynikach osiąganych w lidze.