dzisiaj: 145, wczoraj: 300
ogółem: 3 689 115

Historyczne zwycięstwo Nadziei

• autor: Zarząd, 2008-09-04 12:34
Wczoraj boisko na Księżej Górze okazało się dla piłkarzy Nadziei bardzo szczęśliwe. Beniaminek bytomskiej B-klasy odniósł pierwsze zwycięstwo w historii, pokonując drużynę Parku Wodnego 13:9. Poniżej znajdują się szczegóły z tego spotkania.
Park Wodny 9-13 Nadzieja Bytom
Marek Niejodek i Jakub Holeczek x3, Tomasz Tyrtania, Mateusz Smolczewski, Tomasz Kopeć - Mariusz Leśniak, Grzegorz Fiszer, Robert Mazurkiewicz, Martin Majchrzak wszyscy x2, Sebastian Klyszcz, Piotr Pypłacz, Michał Janicki, Michał Ćwikła.

Park Wodny: Mateusz Smolczewski- Jakub Holeczek, Dariusz Nagel, Marek Niejodek, Tomasz Kopeć, Łukasz Logiewa, Grzegorz Książek, Tomasz Tyrtania.

Nadzieja Bytom: Marek Szlosarek, Adam Fiszer - Mariusz Leśniak, Adam Furgaliński, Wojciech Gubała, Piotr Pypłacz, Robert Czykiel, Grzegorz Fiszer, Robert Mazurkiewicz, Sebastian Klyszcz, Martin Majchrzak, Marcin Kruczek, Michał Janicki, Michał Ćwikła.

Mecz trwał łącznie 100 minut. Na boisku przebywały drużyny złożone z 6 zawodników + bramkarz.