dzisiaj: 431, wczoraj: 451
ogółem: 3 690 363

Sparing: Obiecujący remis w Bojszowie

• autor: Admin, 2010-08-01 19:14

W sobotnie popołudnie niebiesko-czerwoni udali się na sparing do Bojszowa z tamtejszymi Orłami. Po dobrym meczu nasz zespół zremisował 3:3 prowadząc jeszcze w drugiej połowie 3:0. Więcej w rozwinięciu...

Pierwsza bramka padła w 34. minucie, kiedy to Michał Męczeński będąc sam na sam z bramkarzem wystawił futbolówkę Tomaszowi Pękaczowi, a ten wyprowadził Nadzieję na prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Więcej bramek padło po przerwie. Już minutę po wznowieniu gry znów ze świetnej strony pokazał się Pękacz. Nasz najskuteczniejszy napastnik będąc oko w oko z golkiperem rywala przelobował go, a piłkę z linii bramkowej ręką wybił piłkarz Orłów. Sędzia wskazał na "wapno", a jedenastkę na gola pewnie zamienił Maciej Domisiewicz.

W 62. minucie ponownie Pękacz strzelał, a piłkę z bliskiej odległości wbił głową Daniel Kukuła. Niestety w kolejnych minutach większość wyjściowego składu została zmieniona i lepiej zaczęli grać gospodarze. Wobec błędów obrony, a także naszego bramkarza strzelili trzy gole między 70, a 80. minutą.

Podopieczni Tomasza Krawczyka mieli jeszcze kilka bardzo dogodnych okazji. Jednak brakowało skuteczności, albo arbiter odgwizdywał pozycję spaloną. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 3:3 w starciu z wicemistrzem zabrzańskiej B-klasy.

Trzeba przyznać, że tuż przed ligowym sezonem gra Nadziei wygląda bardzo obiecująco. Mimo to, wciąż jest kilka mankamentów, nad którymi trzeba popracować. Z bardzo dobrej strony pokazało się większość nowych graczy niebiesko-czerwonych. W środę ostatni test, tym razem na własnym terenie podejmiemy KS 94 Rachowice. Niebawem pojawi się galeria z tego meczu.

Orły Bojszów - Nadzieja Bytom 3:3 (0:1)
?? 70', 75', 80' - Pękacz 34', Domisiewicz 46' (karny), Kukuła 62'

Nadzieja: Mateusz Skrzypiec - Sebastian Klyszcz, Mateusz Maciński, Rafał Bednarkiewicz - Kamil Ambros, Jakub Jeżycki, Michał Męczeński, Maciej Domisiewicz, Michał Zawadzki - Tomasz Pękacz, Daniel Kukuła.

Po przerwie grali: Karol Hojka, Damian Ciemięga, Robert Ploch, Łukasz Praski, Paweł Komisarczyk, Sławomir Tomanek, Sędzicki.