Zapowiedź: 21 kolejka B-klasy

• autor: Tomek76, 2010-05-04 23:12

W tej kolejce jedyną sensacją była strata punktów przed własną publicznością Iskry Połomia z Nitronem,reszta wyników raczej do przewidzenia. Rewelacja z Chechła nie zwalnia tempa i dopisała kolejne trzy punkty do swojego konta ,tak więc pięć meczy i pięć zwycięstw gdyby Przyszłość zagrała tak od początku sezonu to górna część tabeli nie była by problemem. W 21 kolejce czekają na nas kolejne emocje w tym podwójne derby Bytomia. Zapraszam do lektury ….

Nitron Krupski Młyn – ŁKS Łagiewniki

Do Krupskiego Młyna zawita zespół walczący o awans czyli kolejny z czołówki. Gospodarze w starciu z czołówką mają w tej rundzie dobry bilans 1z 1r 1p. W ostatniej kolejce znów urwali punkty tym razem piątej drużynie w tabeli i jak widać nie mają problemu gry z wyżej notowanymi rywalami. Gości czeka ciężkie zadanie bo takie mecze nie należą do łatwych a wynik jest ogłaszany potem sensacją. ŁKS chcąc dotrzymać kroku liderowi musi ten mecz wygrać i pewnie trenerzy i zawodnicy nie dopuszczają do siebie myśli o stracie choćby jednego punktu.

Pierwszy mecz 2-0 dla Łagiewnik

Piast II Ożarowice – Przyszłość Nowe Chechło

W poprzedniej rundzie to Piast cieszył się ze zdobycia trzech punktów ale tym razem to będzie dużo,dużo trudniejsze zadanie. Gospodarze mają obiecujący młody zespół który z biegiem czasu będzie wykorzystywał zdobyte doświadczenie ale w tym meczu raczej im to nie pomoże choć wiadomo że wola walki i ambicja może przenieść góry. Rewelacja wiosny bo tak można śmiało nazwać zawodników z Chechła będzie chciała podtrzymać passę i zgarnąć komplet punktów nie tracąc przy tym bramki. Goście po raz pierwszy w tym sezonie jadą na mecz w roli zdecydowanego faworyta czy to wpłynie na ich grę?

Pierwszy mecz 2-1 dla Piasta

KS Bytom Karb – GKS Rozbark Bytom

To pierwszy pojedynek derbowy w tej kolejce. Gospodarze po słabym początku zaczynają znów odbierać punkty rywalom co zapowiada ciekawy pojedynek. KS to specyficzny zespół który jak Janosik potrafi zabrać bogatym punkty by potem oddać je biednym a u siebie są groźni podwójnie. Rozbark zaliczył w ostatniej kolejce przymusową pauzę i nie wiadomo jak to wpłynie na zawodników. Chcąc myśleć o awansie nie mogą tego meczu przegrać i liczyć na potknięcie rywali w walce dwa premiowane miejsca. Niestety derby rządzą się swoimi prawami to i wynik może być zaskakujący lub nastąpi podział punktowy który nikomu nic nie daje.

Pierwszy mecz 2-0 dla Rozbarku

Iskra Lasowice – Orzeł Bobrowniki

Cztery punkty dzieli oba zespoły w tabeli więc szykuje się nam kolejne spotkanie z serii o sześć oczek które uszczęśliwi wszystkich. Iskra u siebie jest ciężkim rywalem a w tej rundzie też sobie dobrze radzą. Gospodarze są w stanie wygrać ten mecz i zmniejszyć dystans do zespołów z górnej części tabeli ale trzeba wygrać. Orzeł w ostatnich dwóch meczach strzelił pięć bramek i zdobył cztery punkty tak więc widać że zaczeli wierzyć iż można zdobywać punkty i podchodzić do kolejnych meczy bez niepotrzebnej nerwowości. W tym sezonie walczą już tylko o pietruszkę jedni i drudzy więc powinno być ciekawie.

Pierwszy mecz 2-1 dla Orła

TS Tarnowiczanka – Zgoda Repty Śląskie

Lider który po słabym początku i chwilowej utracie przodownictwa w tabeli powrócił na tron i ani myśli się z nim dzielić. Teraz to inni muszą ich gonić i liczyć na potknięcia ale jest jeden plus na korzyść lidera mianowicie że wszystkie mecze w tej rundzie rozegrają na własnym boisku. Gospodarze mają silny zespół dobrze grający w defensywie i ofensywie , potrafiący bronić dobrego wyniku. Zgoda w ostatnich dwóch meczach nie zdobyła ani bramki ani punktu i straciła pięć bramek ale są w stanie urwać punkty liderowi choć to bardzo ciężkie zadanie. Nie jest to niemożliwe choć będzie to wymagało zagrania na 200% swoich możliwości oraz wytrzymania kondycyjnie trudów takiego meczu. Szanse zawsze są tylko trzeba w to wierzyć.

Pierwszy mecz 4-0 dla Tarnowiczanki

Olimpia Boruszowice – Tęcza Zendek

Słabo idzie w tej rundzie Olimpii ale z meczu na mecz zaczyna to wyglądać co raz lepiej i właśnie teraz może nastąpić przełamanie!! Gospodarze nie mają złej drużyny ale brakuje im szczęścia w odnoszeniu zwycięstw a gdzie najlepiej o nie powalczyć jak nie na swoim boisku. Goście mają jeszcze szanse na awans ale nie mogą pozwolić sobie na starte kolejnych punktów. W ostatnich sezonach wystarczyło zaledwie parę punktów i można było cieszyć się na koniec z awansu lub płakać że brakło tego jednego!! Zapowiada się ciekawy pojedynek w którym może paść każdy wynik i raczej żadne remis nie uszczęśliwi nikogo.

Pierwszy mecz 3-2 dla Tęczy

TS Arki Bożka – Nadzieja Bytom

Kolejny mecz derbowy, więc i kolejne emocje gwarantowane ale czy na pewno? W takim meczu nie ma zdecydowanych faworytów czy też pokonanych miejmy tylko nadzieje że zawodnicy zadbają o atrakcyjność tego spotkania. 90 minut szans dla obu zespołów na korzystny wynik i tego trzeba im życzyć :)

Pierwszy mecz 3-0(wo) dla Nadziei .

Iskra Połomia – pauzuje

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania boisk i kibicowania swoim zespołom oraz jak już znacie jakieś wyniki prosimy o podanie ich na naszej stronie. Dziękujemy i zapraszamy

autor: ~lukas 2010-05-06 20:35:15

avatar zapowiada sie ciekawie:) Tarnowiczanka wygrała w srode z Orłem Nakło w meczu o puchar starosty 3-2 wiec maja dwa mecze w 3 dni. Nitron dobrze ostatnio gra u siebie wiec łagiewniki beda mialy ciezko. No i rozbark z Karbiem bedzie bardzo ciekawy