B-klasa: Zapowiedź 19. kolejki

• autor: Tomek76, 2010-04-19 23:17

Po dwu tygodniowej przerwie rozgrywki Bytomskiej klasy B wracają. Jak wszyscy wiemy przerwa była spowodowana Żałobą Narodową ogłoszoną po katastrofie lotniczej w której zgineło prawie 100 osób. Ciężko będzie sporządzić opis tych pojedynków , bo nie wiadomo jak ta katastrofa oraz przerwa wpłynęła na zawodników. Wiadomo już że dwie kolejki przyjdzie nam grać w środy (28 IV , 09 VI ) a to daje że w miesiącu czerwcu zagramy sześć meczy w dziewiętnaście dni. Zapraszam do lektury i mam nadzieje że sprostamy waszym oczekiwaniom.

Piast II Ożarowice – ŁKS Łagiewniki

Ciężkie zadanie czeka beniaminka z Ożarowic, mecz z liderem który nie przegrał meczu. Patrząc na mecze ligowe obu drużyn można z zamkniętymi oczami wskazać faworyta ale czy tak będzie?Goście będą chcieli za wszelką cenę podtrzymać dobrą passe oraz przodownictwo w tabeli i powinni raczej sobie poradzić. Przypomnę wynik pierwszego meczu 8-1 dla Łagiewnik.

Olimpia Boruszowice – Zgoda Repty Śląskie

Dwa punkty dzieli oba zespoły a co za tym idzie powinien być to interesujący pojedynek z gatunku o sześć punktów. Gospodarze zagrali dopiero jeden mecz i przegrali u siebie 0-3 z Chechłem tak więc mają trzy tygodniową przerwę. Repty ostatnio zapunktowały ale jak zadziała na nich przerwa oraz ciężkie boisko w Boruszowicach? Przypomnę wynik pierwszego meczu 4-1 dla Boruszowic.

Iskra Lasowice – Iskra Połomia

Mecz pomiędzy dwoma Iskrami powinien być ciekawym wydarzeniem. Zawodnicy z Lasowic w przeciwieństwie do swojej imienniczki weszli w sezon bardzo dobrze a w ostatnim meczu pozbawili liderowania Tarnowiczankę. Goście w dwóch meczach zdobyli zaledwie jeden punkt i jak chcą realnie myśleć o miejscu premiowanym awansem nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Przypomnę wynik pierwszego meczu 4-2 dla Połomi.

Przyszłość Nowe Chechło – Nadzieja Bytom

Jak na razie gospodarze rozegrali dwa mecze na wyjazdach i oba wygrali strzelając pięć bramek i nie tracąc ani jednej czy podtrzymają passę i u siebie też wygrają? Bytomianie rozegrali dwa różne mecze derbowe i jeden wygrali a jeden przegrali a bilans mają 8-6. Boisko w Chechle jest ciężkim terenem ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Pierwszy mecz 6-1 dla Bytomian.

TS Arki Bożka – Orzeł Bobrowniki

Ciężki mecz dla obu zespołów. Zawodnicy z Bytomia w pierwszym meczu zremisowali a w drugim minimalnie przegrali z Rozbarkiem. W tym meczu będą chcieli wygrać co pozwoli na chwilę oddechu przed kolejnymi potyczkami. Goście ten sezon już spisali na straty ale to nie znaczy że odpuszczą sobie wszystkie mecze. Ten pojedynek powinien być ciekawy i przynieść wiele emocji. Przypomnę wynik pierwszego meczu 2-1 dla Orła.

Nitron Krupski Młyn – GKS Rozbark Bytom

Spotkają się dwa zespoły z różnymi celami , Rozbark jeden z liderów i Nitron ostatnia drużyna w tabeli. Nitronowi nie potrzeba dodatkowej motywacji bo nie trzeba motywować zawodników na mecz z liderem ale czy sama ambicja wystarczy? Natomiast ciężkie zadanie czeka rozbarczan , bo wiadomo że takie mecze dla drużyn z czołówki nie należą do łatwych. Przypomnę że w poprzedniej rundzie padł wynik 2-1 dla Rozbarku.

TS Tarnowiczanka – KS Bytom Karb

Kolejne zespoły które zaliczyły falstart na początku rundy rewanżowej bo jak inaczej nazwać zdobycie w dwóch meczach po jednym punkcie? Oba zespoły przed sezonem miały aspiracje na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Tarnowiczanka była przez długi czas liderem naszej ligi ale w tej rundzie coś się zacieło co spowodowało utratę przodownictwa ale nic straconego. Bytomianie słabo zaczeli sezon ale pod koniec szli jak burza nie przegrywając meczu i jest szansa że teraz teraz tak będzie to będzie dopiero trzecia kolejka i jeszcze nic straconego. Pierwszy mecz 6-5 dla Tarnowiczanki.

Tęcza Zendek – pauzuje

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania boisk i kibicowania swoim zespołom oraz jak już znacie jakieś wyniki prosimy o podanie ich na naszej stronie. Dziękujemy i zapraszamy

autor: ~Tomek 2010-04-20 08:16:46

avatar Miedar wszystkiego najlepszego :) nie zapomnij o flaszce dla kolegów :)

autor: ~kudyb 2010-04-20 12:46:27

avatar do piatku mnie nie bedzie:) caly tydz na 14.. Pozdro:)

autor: ~Mroziu 2010-04-20 16:33:38

avatar Miedar Ty nasza zespołowa kapo, wszystkiego dobrego :) co byś rzucał takie cięte holenderki jak wczoraj na treningu.

autor: ~Bastek 2010-04-20 18:55:59

avatar już nigdy nie rzuci :P jak my biegali sprinty to on w balona leciał :P

autor: ~anonim 2010-04-21 16:21:13

avatar Mroziu to nie Miedar dał Ci taką piękną piłkę !!!

autor: ~Mroziu 2010-04-21 17:45:53

avatar Jedną dał ;) trzeba mu przyznać , bo rzadko kiedy jest okazja żeby go za coś pochwalić ;p

autor: ~WG 2010-04-23 10:06:13

avatar Nadzieja Bytom wygra mecz z Chechłem 2:0 ( 1:0)Pozdrawiam