ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS!

Zareklamuj się na łamach strony www.nadzieja.bytom.pl za grosze! Od dziś zainteresowane firmy mogą wykupić u nas reklamę w formie bannera na stronie głównej, w centralnych miejscu. Koszt takiej reklamy to jedyne 50 złotych miesięcznie.

Dzięki temu, Państwa firma zyska rozgłos na terenie Bytomia, Radzionkowa, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich i okolic. To właśnie w tych rejonach rozgrywamy swoje mecze piłkarskie. Nasz klub zyskał rozgłos w całej Polsce poprzez propagowanie szczytnych idei towarzyszących w sportowej rywalizacji. Wystarczy spojrzeć na statystyki naszej strony internetowej, aby uznać, że wykupienie reklamy to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Nasza witryna została odwiedzona ponad 200 tysięcy razy, a w ostatnich dniach dziennie jest przeglądana ponad 500 razy. Nasi użytkownicy reprezentują wszystkie przedziały wiekowe, społeczne oraz zawodowe. Reklamując się u Nas, Państwa firma zyska rozgłos oraz utkwi w świadomości lokalnej społeczności. W prosty sposób można dotrzeć do potencjalnych klientów Państwa firmy.

Ponadto wesprą Państwo działania naszego klubu w rozwój sportu wśród młodzieży. Jesteśmy stowarzyszeniem kultury fizycznej nie prowadzący działalności gospodarczej, przez co mają Państwo pewność, że środki zostaną przeznaczone na działalność klubową.

Dodatkowo oferujemy różne formy współpracy, jak np. reklama na sprzęcie sportowym, stadionie, czy rozdysponowanie materiałów reklamowych wśród kibiców na naszych meczach ligowych.

KOSZT REKLAMY TO JEDYNE 50 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. DLA PAŃSTWA NIE JEST TO SPORY WYDATEK, A MY DZIĘKI TEMU PRZETRWAMY NA PIŁKARSKIEJ MAPIE POLSKI!

Zainteresowani proszeni są o kontakt pod e-mialem: nadziejabytom@gmail.com lub numerem telefonu: 507-469-325 (Prezes Tomasz Krawczyk).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY